Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Joi, 6 Iunie 2019, 15:00
CUPA ROMÂNIEI, JUNIORI, CUPA ROMÂNIEI, JUNIORI, FINALA, etapa 1
Teren: Ilie Oana / Ploiesti
Joi, 6 Iunie 2019, 15:00
Teren: Ilie Oana / Ploiesti
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 28
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 28
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 31
Teren: Chimia / Brazi
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Teren: Chimia / Brazi
Sambata, 1 Iunie 2019, 18:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 25
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Sambata, 1 Iunie 2019, 18:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 22
Teren: Olari / Olari
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: Olari / Olari
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 28
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 25 Mai 2019, 10:00
JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 7-12), etapa 6
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 25 Mai 2019, 10:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 29
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 19 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 23
Teren: Predești / Predești
Duminica, 19 Mai 2019, 13:30
Teren: Predești / Predești
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 22
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 22
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 24
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 5 Mai 2019, 13:30
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 19
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 19
Teren: /
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:30
Teren: /
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
JUNIORI B (2002), etapa 18
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 31 Martie 2019, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 16
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 19
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Teren: Prahova / Tinosu
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 6-2.
Duminica, 24 Martie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 24 Martie 2019, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 23 Martie 2019, 12:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 15
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 23 Martie 2019, 12:00
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Duminica, 17 Martie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 17
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 17 Martie 2019, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 14
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al III-lea, etapa 1
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 17 Februarie 2019, 11:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, Turul al II-lea, etapa 1
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Chimia / Brazi
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Chimia / Brazi
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Brazi / Brazi
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 1-0.
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:00
JUNIORI C (2004), Seria a II-a, etapa 12
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 11
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 9
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 7
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Berceni / Berceni
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 23 Septembrie 2018, 15:30
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 23 Septembrie 2018, 15:30
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 6
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 2-1.
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Vineri, 7 Septembrie 2018, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 7 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești