Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
*Joc întrerupt în minutul 90+2, la scorul de 2-2, după ce un jucător al echipei CS Brazi 2 a lovit arbitrul jocului. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Predești / Predești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: CS / Bănești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești