Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 18 August 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 18 August 2018, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 30
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 29
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 10 Martie 2018, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 10 Martie 2018, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 27 August 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 20 August 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 19 August 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 19 August 2017, 11:00
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 19 August 2017, 17:30
CUPA ROMÂNIEI, Turul al II-lea, etapa 1
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 19 August 2017, 17:30
Teren: Fântânele / Fântânele