Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 7 Martie 2020, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 7 Martie 2020, 15:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Joc întrerupt în minutul 80, la scorul de 2-2. Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 19 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 6
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 22 Septembrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 22 Septembrie 2019, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 15 Septembrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Sambata, 24 August 2019, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Tufeni / Tufeni
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 18 August 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 18 August 2019, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 18 August 2019, 13:30
Cupa Romaniei, Turul I, etapa 1
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 18 August 2019, 13:30
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 17 August 2019, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Teren: Mizil / Mizil