Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Livadea / Vărbilău
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: CS / Bănești
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Bănești
*Jucătorul Iscru Vlăduț Marian (CSO Comarnic), după primirea celui de-al doilea cartonaș galben și, implicit, a fost eliminat, a adresat cuvinte și expresii jignitoare la adresa arbitrului (minutul 69).
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:00
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 1
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:30
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 2
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:00
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 3
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:30
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:30
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 4
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 12
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Albești / Albești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Albești / Albești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț