Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 30
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 24
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 28
Teren: CS / Blejoi
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 22
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 7 Mai 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 7 Mai 2017, 13:30
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 3-1.
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 20
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Vineri, 28 Aprilie 2017, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 28 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 15:00
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 19
Teren: Aricești / Aricești
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Aricești / Aricești
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 4-4.
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 10:00
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 19
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 19
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 14:00
JUNIORI C, Seria I, etapa 17
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 11:00
JUNIORI D, etapa 16
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: /
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Teren: /
Sambata, 15 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 18
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 15 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 09:00
JUNIORI C, Seria I, etapa 16
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 16:00
JUNIORI C, Seria I, etapa 16
Teren: Drajna / Drajna
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Tufeni / Tufeni
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Tufeni / Tufeni
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 17:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, optimi de finală, etapa 1
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 16
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 16
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Ibrianu / Ibrianu
Duminica, 26 Martie 2017, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU, etapa 15
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 26 Martie 2017, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Vineri, 10 Martie 2017, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 10 Martie 2017, 15:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 5 Martie 2017, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 5 Martie 2017, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi, etapa 1
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: /
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: /
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 13
Teren: Gornet Cricov / Gornet Cricov
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 13:30
Teren: Gornet Cricov / Gornet Cricov
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 13
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 19 Noiembrie 2016, hh:mm
JUNIORI C, Seria a II-a, etapa 11
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Sambata, 19 Noiembrie 2016, hh:mm
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 12
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 16:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a II-a, etapa 1
Teren: Dârvari / Dârvari
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Marti, 27 Septembrie 2016, 16:30
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a II-a, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Marti, 27 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 5
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 25 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 5
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 5
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
JUNIORI A, Seria a II-a, etapa 3
Teren: /
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
Teren: /
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 18 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 4
Teren: Voinţa / Vadu Părului
Duminica, 18 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Voinţa / Vadu Părului
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Albești / Albești
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 11 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 3
Teren: /
Duminica, 11 Septembrie 2016, 13:30
Teren: /
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 4 Septembrie 2016, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 2
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 4 Septembrie 2016, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC, etapa 2
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Marti, 30 August 2016, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: CS / Blejoi
Marti, 30 August 2016, 18:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 14 August 2016, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa I, etapa 1
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 14 August 2016, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Joc întrerupt în minutul 40, la scorul de 2-0. Rezultat omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
Joi, 21 August 2014, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Aricești / Aricești
Joi, 21 August 2014, 11:00
Teren: Aricești / Aricești