Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 24
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 27
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 27
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 21
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 4 Mai 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 4 Mai 2019, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 22
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
JUNIORI D (2006), etapa 17
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2019, 13:00
JUNIORI D (2006), etapa 17
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 10
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
JUNIORI C (2004), Seria I, etapa 12
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
JUNIORI D (2006), etapa 12
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: CS / Păuleşti
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: CS / Păuleşti
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 10
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 5
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 3
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Echipa gazdă nu s-a prezentat la joc.
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 2
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: CS / Ceptura