Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2018/2019

LIGA A PRAHOVA

SUPERLIGA B PRAHOVA

* Joc omologat de către Comisia de Competiţii, pe teren: 2-2.

LIGA B PRAHOVA, Seria NORD

LIGA B PRAHOVA, Seria SUD

Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 2-5.

LIGA B PRAHOVA, Seria EST

LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI

LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA

Echipa oaspete a anunțat că nu se prezintă la joc. Meci omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.

LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL

CUPA ROMÂNIEI, Turul al III-lea

CUPA ROMÂNIEI, Turul al IV-lea

CUPA ROMÂNIEI, Turul al V-lea

CUPA ROMÂNIEI, Turul al VI-lea, 16-imi de finală

CUPA ROMÂNIEI, OPTIMI DE FINALĂ

Arbitri observați în sezonul 2018/2019

Echipe observate în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
Avântul Măneciu 2
CSO Teleajenul Vălenii de Munte 1
AFC Brebu 2
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 3
Unirea Urlaţi 1
CS Cornu 2
Tinereţea Izvoarele 3
Petrolistul Boldeşti 3
AS Strejnic 3
CSO Plopeni 2
Petrolul 95 Ploieşti 1
CS Ceptura 1
CSO Tricolorul Breaza 2
CS Păuleşti 2 Găgeni 3
Carpaţi MEFIN Sinaia 2
Viitorul Ariceşti Rahtivani 1
CS Valea Doftanei 1
Ştiinţa Albeşti 2
Sportul Câmpina 2
Unirea Teleajen Ploiesti 1
Rapid Ibrianu 3
Brădetul Ştefeşti 1
CS Scorţeni Bordeni 2
STĂ 1
CS Brazi Negoieşti 1
Avântul Tomşani 1
Flacăra Mălăieşti 3
AS Starchiojd 3
Tineretul Gura Vitioarei 2
Voinţa 2009 Gornet 1
Avântul Bertea 3
Voinţa Măgurele 2
Victoria Olteni 2
Steaua Sângeru 1
Luceafărul Drajna 2
CSO Măgura Slănic 2
Voinţa Vărbilău 3
Prahova Nedelea 1
Tineretul Poienarii Burchii 1
Avântul Măgureni 1
CS Cornu 2 1
Prahova Tinosu 3
ACS Ariceşti 2 2
CS Măneşti 2013 Băltiţa 1
Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii 1
AS Targşorul Vechi Stăncești 1
AS Gherghiţa 3
Podgoria Vadu Săpat 2
Viitorul Puchenii Mari 1
Progresul Puchenii Moşneni 1
Sportul Valea Călugărească 1
Progresul Boldeşti Grădiştea 1
Flacăra Filipeşti de Târg 1
Unirea Tricolor Lipăneşti 1
CS Scorţeni Mislea 1
CSC Berceni 2 1
Viitorul Ţipăreşti 1
Prahova Târgşorul Vechi 1
Olimpia Comarnic 1
AS Româneşti 1
CS Şotrile 2
Viitorul Proviţa de Sus 1
Unirea Brăteşti 2
CS Şirna Tăriceni 1
Sportul Valea Cucului 2
Progresul Coslegi 1
Voinţa Vadu Părului 2
Prahova Ploieşti 1
Viitorul 2018 Ceptura 1
Speranţa Olari 1
Avântul Iordăcheanu 1
AS Tufeni Băicoi 1
CS Păuleşti 1
AFC Băneşti-Urleta 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP