Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Sambata, 27 Aprilie 2024, 09:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 14
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 27 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 27 Aprilie 2024, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 6
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 27 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 18
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 17
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
Teren: Teleajen / Ploiesti
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Cupa României, SFERTURI DE FINALĂ, etapa 1
Teren: Petrolul / Băicoi
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Joc omologat de către Comisia de Disciplină și Competiții, pe teren: 1-1.
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
D1 (n. 2012), etapa 15
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 23
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Cupa României, OPTIMI DE FINALA, etapa 1
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 22
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Sambata, 30 Martie 2024, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 14
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 30 Martie 2024, 09:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 14
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 1-2.
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 11
Teren: Colceag / Colceag
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Colceag / Colceag
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 11
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 11
Teren: Voința / Ciorani
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Voința / Ciorani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 9
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Meci omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Varnita / Varnita
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Varnita / Varnita
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Comarnic / Comarnic
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 2
Teren: Florești / Florești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Florești / Florești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Brădetul / Ștefești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: "AFC" / Brebu
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti