Meciuri arbitrate
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 26
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 28
Teren: COMUNAL / DAIA
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / DAIA
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 27
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Sambata, 27 Mai 2017, 18:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 30
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Sambata, 27 Mai 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / VINATORII MICI
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 25
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Sambata, 20 Mai 2017, 18:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 28
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Sambata, 20 Mai 2017, 18:00
Teren: ORASENESC / BOLINTIN VALE
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 24
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 13 Mai 2017, 15:00
JUNIORI A1, SERIA SUD, etapa 24
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Sambata, 13 Mai 2017, 15:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 20
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Sambata, 6 Mai 2017, 17:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 23
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 6 Mai 2017, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
JUNIORI C, SERIA NORD, etapa 11
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Sambata, 29 Aprilie 2017, 17:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 22
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 29 Aprilie 2017, 17:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 18
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 22 Aprilie 2017, 16:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 24
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Sambata, 22 Aprilie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Luni, 17 Aprilie 2017, 16:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 23
Teren: VOINTA / TOPORU
Luni, 17 Aprilie 2017, 16:00
Teren: VOINTA / TOPORU
Sambata, 15 Aprilie 2017, 16:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 22
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 15 Aprilie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 17
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: SĂTESC / VADU LAT
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 21
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
JUNIORI C, SERIA SUD, etapa 9
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 17
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / SLOBOZIA
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 15
Teren: SATESC / PODUL DOAMNEI
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: SATESC / PODUL DOAMNEI
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 19
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 16
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: VIITORUL / PIETRELE
Sambata, 18 Martie 2017, 15:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 18 Martie 2017, 15:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 18 Martie 2017, 13:00
JUNIORI A1, SERIA SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 18 Martie 2017, 13:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 11 Martie 2017, 15:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 11 Martie 2017, 15:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 11 Martie 2017, 13:00
JUNIORI A1, SERIA NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 11 Martie 2017, 13:00
Teren: COMUNAL / BOLINTIN DEAL
Sambata, 4 Martie 2017, 15:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 16
Teren: PODISOR / PODISOR
Sambata, 4 Martie 2017, 15:00
Teren: PODISOR / PODISOR
Sambata, 10 Decembrie 2016, 14:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 15
Teren: COMUNAL / JOITA
Sambata, 10 Decembrie 2016, 14:00
Teren: COMUNAL / JOITA
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 14
Teren: VIITORUL / PUIENI
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: VIITORUL / PUIENI
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / PRUNDU
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: COMUNAL / PRUNDU
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 12
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: PROGRESUL / PALANCA
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 12
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
JUNIORI C, SERIA SUD, etapa 7
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 15:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: COMUNAL / BUTURUGENI
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / HERASTI
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 15:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / PRUNDU
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:00
Teren: COMUNAL / PRUNDU
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / COSOBA
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / COSOBA
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Teren: COMUNAL / ADUNATII COPACENI
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 7
Teren: SATESC / GRADISTEA
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: SATESC / GRADISTEA
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 5
Teren: SATESC / PODUL DOAMNEI
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: SATESC / PODUL DOAMNEI
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a IV a, SERIA NORD, etapa 5
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA SUD, etapa 4
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
Teren: COMUNAL / MIHAI BRAVU
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 2
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
LIGA a V a, SERIA NORD, etapa 1
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 3 Septembrie 2016, 18:00
LIGA a IV a, SERIA SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Sambata, 3 Septembrie 2016, 18:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI