Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 20
Teren: buftea / buftea
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: buftea / buftea
Duminica, 31 Martie 2024, 17:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14
Teren: buftea / buftea
Duminica, 31 Martie 2024, 17:00
Teren: buftea / buftea
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 16
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Miercuri, 27 Martie 2024, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 14
Teren: FCSB / BUCURESTI
Miercuri, 27 Martie 2024, 20:45
Teren: FCSB / BUCURESTI
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
PLAY OUT JUNIORI U19, etapa 1
Teren: buftea / buftea
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: buftea / buftea
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Berceni
Luni, 18 Martie 2024, 16:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13
Teren: romprim / bucuresti
Luni, 18 Martie 2024, 16:00
Teren: romprim / bucuresti
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 14
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 14
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 13
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Miercuri, 13 Martie 2024, 18:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 12
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Miercuri, 13 Martie 2024, 18:00
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 14
Teren: TEREN TUNARI / TINERETULUI / TUNARI
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: TEREN TUNARI / TINERETULUI / TUNARI
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 14
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 13
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 15
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 14
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Marti, 28 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 11
Teren: Jilava / Jilava
Marti, 28 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Jilava / Jilava
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 16:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 12
Teren: Teren SINTETIC /PIPERA / VOLUNTARI/PIPERA
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Teren SINTETIC /PIPERA / VOLUNTARI/PIPERA
Luni, 20 Noiembrie 2023, 20:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 10
Teren: Comunal / Berceni
Luni, 20 Noiembrie 2023, 20:00
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 12
Teren: Central / Burias
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Burias
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 11
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Marti, 14 Noiembrie 2023, 20:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 9
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Marti, 14 Noiembrie 2023, 20:30
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 11
Teren: frf sintetic / buftea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: frf sintetic / buftea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 10
Teren: TEREN CRETULESTI / CREVEDIA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: TEREN CRETULESTI / CREVEDIA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 10
Teren: Central / BALOTESTI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Central / BALOTESTI
Luni, 6 Noiembrie 2023, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 8
Teren: FCSB / BUCURESTI
Luni, 6 Noiembrie 2023, 20:45
Teren: FCSB / BUCURESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 09:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 9
Teren: Dumitru Matarau / STEFANESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Dumitru Matarau / STEFANESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 9
Teren: Central / STEFANESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Central / STEFANESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 9
Teren: Central / STEFANESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / STEFANESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 9
Teren: CALDARARU / CERNICA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: CALDARARU / CERNICA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 9
Teren: CALDARARU / CERNICA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CALDARARU / CERNICA
Luni, 30 Octombrie 2023, 20:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 7
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Luni, 30 Octombrie 2023, 20:30
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 8
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 8
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 8
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 8
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 9
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 6
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 6
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 6
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 6
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Luni, 9 Octombrie 2023, 20:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 4
Teren: LPS MIRCEA ELIADE / BUCURESTI
Luni, 9 Octombrie 2023, 20:30
Teren: LPS MIRCEA ELIADE / BUCURESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 6
Teren: Central / Darasti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Darasti
Marti, 3 Octombrie 2023, 20:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 3
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Marti, 3 Octombrie 2023, 20:00
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 4
Teren: ion tiriac / bucuresti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: ion tiriac / bucuresti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 4
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 08:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 4
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 08:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 4
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:00
CUPA ROMANIEI TURUL 2, etapa 1
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:15
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 2
Teren: Jilava / Jilava
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:15
Teren: Jilava / Jilava
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 3
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TURUL 1, etapa 1
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Luni, 18 Septembrie 2023, 20:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 1
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Luni, 18 Septembrie 2023, 20:00
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:45
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 2
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:45
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 09:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 2
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 09:30
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 2
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 2
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 3
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 1
Teren: Central / AFUMATI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / AFUMATI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 2
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: comunal / 1decembrie
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 1
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Data nu este disponibila, hh:mm
CUPA ROMANIEI TURUL 1, etapa 1
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
SE REPROGRAMEAZA