Informari si comunicate AJF
01-10-2018
ORGANIZARE CURSURI LICENTA C UEFA

INSCRIERILE PENTRU OBTINEREA LICENTEI C UEFA CAT SI PENTRU REINNOIREA LICENTEI C UEFA SE FAC PANA LA DATA DE 15.10.2018

detalii...
18-06-2018
18-06-2018
13-06-2018
Editia 2018/2019 LIGA 4 si LIGA 5

Editia 2018/2019 LIGA 4 cu juniori in deschidere si LIGA 5 fara juniori.

detalii...
07-06-2018
TRANSFERURI JUCATORI vara-toamna 2018

Perioada de TRANSFER de jucatori la A.J.F.ILFOV 11-06-2018-02-..-09-2018.Transferurile se APROBA doar pentru CLUBURILE care au depus CERERE de INSCRIERE pentru EDITIA 2018/2019 si cu situatia platilor la zi .

detalii...
06-06-2018
ADUNARE GENERALA ORDINARA COPII SI JUNIORI

SE CONVOACA MEMBRII AFILIATI COPII SI JUNIORI PENTRU DATA DE 02-08-2018 ,ORA 18:00 ,LA SEDIUL A.J.F.ILFOV PENTRU EDITIA 2018/2019

detalii...
06-06-2018
INSCRIERI EDITIA 2018-2019

TERMENUL LIMITA PENTRU INSCRIEREA IN COMPETITII LA TOATE CATEGORIILE DE PARTICIPARE CONFORM ROAF ESTE 31.07.2018

detalii...
30-04-2018
ALEGERI VICEPRESEDINTE IN DATA DE 25 MAI 2018

Candidatii care doresc sa participe la aceste alegeri pot depune dosarele de candidatura pana la data de 10.05.2018.

detalii...
26-03-2018
26-03-2018
Etapele 27si28 oldboys

planificare old boys etapele 27si 28 pentru a participa si otopeni

detalii...
Comisiile componente

 

             
                   1. Comitetul Executiv al A.J.F. Ilfov
 
        Craciun Dumitru                Presedinte AJF Ilfov
       
        Nita Marin                            Vicepresedinte
        Grecu Constantin               Vicepresedinte
     
        Nica Alexandru                Reprezentant Liga a 4-a
        Paune Dan                        Reprezentant Liga a 5-a
        Sange Niculae                  Reprezentant copii si juniori       
        Stanescu Florin                    Presedinte C.J.A.             
        Blagoe Vasile Daniel            Secretar General
 
               2. Comitetul de urgenta al AJF Ilfov
 
       Craciun Dumitru                            Presedinte
       Nita Marin                                     Vicepresedinte
       Grecu Constantin                        Vicepresedinte
       Blagoe Vasile Daniel                   Secretar general
 
 
              3. Comisia de Competitii
        Grecu C-tin                           Presedinte          
        Niculae Sange 
         Dragomir Marin     
             4. Comisia de Disciplina
 
             Poenaru Stefan                      Presedinte
             Blagoe  Daniel                           Secretar
             Marian Balan                              Membru
          
 
                5. Comisia de Apel 
                                      
          Grecu C-tin                          Presedinte
          Niculae Sange 
          Dragomir Marian
 
      
          6. Comisia pentru Statutul Jucatorului
 
          Blagoe Vasile Daniel                Presedinte
           Niculae Sange 
          Imparatu Catalin
         
         
 
               7. Comisia Tehnica 
        
           Nita Marin                                Presedinte                 
           Grecu C-tin 
           Nita Iulian 
           Ardeleanu Razvan      
          
      8. Comisia pentru Omologarea terenurilor
 
           Niculae Sange                        Presedinte
           Blagoe Vasile Daniel
           Nita Marin
                  
 
      9. Comisia Judeteana a Arbitrilor
 
            Stanescu Florin                    Presedinte                      
            Costreie Adrian Sorin          Vicepresedinte
            Mandita Cristian Ionut         Vicepresedinte
            Jarca Vasile                           Membru
            Boharu Predescu Ionel        Membru
            Deaconu Laurentiu               Secretar 
 
 
       

 

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe