Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Ilfov

Etapa 6
# echipe arbitri
1 CSM Targu Mures - ACS West Deva
A1: Boharu Predescu Ionel (Buftea - Ilfov)
Data: 2021-12-05     Ora: 10:00 A2: Pentek Laurentiu (Oradea - Bihor)

Liga 2 Futsal, Seria 3 Vest R: Deaconu Laurentiu (Berceni - Ilfov)
Stadion: Sala Sporturilor (Deva - Hunedoara) Obs: Gherman Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
2 Soimii Simand - Metropolitan Ișalnița
A1: Deaconu Laurentiu (Berceni - Ilfov)
Data: 2021-12-05     Ora: 12:00 A2: Pentek Laurentiu (Oradea - Bihor)

Liga 2 Futsal, Seria 3 Vest R: Boharu Predescu Ionel (Buftea - Ilfov)
Stadion: Sala Sporturilor (Deva - Hunedoara) Obs: Gherman Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 18
# echipe arbitri
1 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Gaz Metan Mediaş A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-12-06     Ora: 17:30 A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - Farul Constanţa A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Mindeart Valentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Data: 2021-12-05     Ora: 12:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U19, Play-off EST R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)
2 SC Fotbal Club FCSB SA - Farul Constanţa A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Mindeart Valentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Data: 2021-12-05     Ora: 14:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U17, Play-off EST R: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
Stadion: Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP