Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Ilfov

Etapa 4
# echipe arbitri
1 Asociația „Fotbal Club Fair-Play” - Vasas Femina Odorhei A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-27     Ora: 12:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Cupa României Fotbal Feminin, SFERTURI
Stadion: Baza Sportivă Ciorogârla (Ciorogârla - Ilfov)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 Academia de Fotbal Farul Constanța - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Tihulcă Mihai (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
Stadion: Portul (Constanţa - Constanţa)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti)
3 Academia de Fotbal Farul Constanta - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
A1: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Tihulcă Mihai (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Portul (Constanţa - Constanţa)
4 AFC Progresul 1944 Spartac - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-03-24     Ora: 14:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 C.S. KSE Targu Secuiesc - UNITED 2 Galati
A1: Danielenco Radu (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-03-24     Ora: 18:00 A2: Cojocea Cosmin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)

Liga a 2-a, Liga 2 Futsal
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs: Mirea Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - AS FC Pucioasa A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-03-22     Ora: 15:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Extensiv (Craiova - Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Marin Marcel (Ploieşti - Prahova)
2 CSM Alexandria - CS Atletic Bradu A: Lică Iurgen Ciprian (Constanţa - Constanţa)
A1: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2019-03-22     Ora: 15:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Municipal (Alexandria - Teleorman) Obs: Filip Ioan (Slatina - Olt)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 Viitorul Vernesti - CS United Galaţi
A1: Deaconu Laurentiu (Berceni - Ilfov)
Data: 2019-03-24     Ora: 16:30 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Sala Sporturilor Romeo Iamandi (Buzău - Buzău)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - ACS Petrosport Ploiesti A: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Granitul (Bucureşti - Bucureşti)
2 SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Stadion: Granitul (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CSO Bragadiru - SC Fotbal Club FCSB SA A: Nica Madalin (Dragomireşti - Ilfov)
A1: Ghetu Victor (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U15, Seria 6
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov)
2 SC Dinamo 1948 SA Bucuresti - CN Dinicu Golescu Câmpulung Muscel A: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 16:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U15, Seria 7 R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Granitul (Bucureşti - Bucureşti)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP