Marti, 19-03-2024 |
1 |
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA FC BAYERN |
SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA |
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 13 |
18:00 |
Dinu M | Trasca C | Parvu D | - | - | - |
2 |
AS ENERGIA REMUS B&B Fotbal 2010Bucuresti |
FCSB / BUCURESTI |
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13 |
20:45 |
Padurariu R | Petcu R | Paun M | - | - | - |
Miercuri, 20-03-2024 |
1 |
TURISTUL C.S. UNION |
Jilava / Jilava |
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13 |
16:00 |
Moga M | Balaceanu A | Toader S | - | - | - |
2 |
CS GLINA OLD BOYS Victoria Bragadiru |
comunal / 1decembrie |
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13 |
16:00 |
Axinte F | Mihai S | Filip D | - | - | - |
3 |
RUF TEAM POPESTI ARSENAL OLD-BOYS
|
INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI |
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13 |
20:30 |
Ene T | Biju A | Cristea D | - | - | - |
Joi, 21-03-2024 |
Niciun meci |
Vineri, 22-03-2024 |
1 |
CS CIOROGARLA ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE |
Central / Ciorogarla |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
Sambata, 23-03-2024 |
1 |
CS GLINA CS OTOPENI |
CALDARARU / CERNICA |
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
ACS ATHELTICO YOUNG STAR ACS OLIMPIC SNAGOV |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
A.S. SPORTING O.L. 2019 ACS LPS HD Clinceni |
ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
ACS SOIMII CIORANI ACS ARGMAN 2 |
ARGMAN / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
ACS ATHELTICO YOUNG STAR A.C.S JUNIORS BERCENI |
Comunal / Berceni |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
ACS Progresul Mogosoaia ACS CORBEANCA |
Central / CORBEANCA |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 1, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
ACS LPS HD Clinceni CSO BRAGADIRU |
CLINCENI / CLINCENI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
AS VIITORUL PETRACHIOAIA CSL STEFANESTI 2 |
SINTETIC / TUNARI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
CS OTOPENI ACS LPS HD Clinceni |
CS OTOPENI / OTOPENI |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14 |
09:30 |
- | - | - | - | - |
10 |
ACS OLIMPIC SNAGOV CSO BRAGADIRU |
GHERMANESTI / SNAGOV |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14 |
09:30 |
- | - | - | - | - |
11 |
C.S.CERNICA FC VOLUNTARI SA |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
A.C.S. MIHNEA ALEXANDRU A.C.S JUNIORS BERCENI |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
ACS ARGMAN CS STEJARUL GRUIU |
ARGMAN / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
ACSO VIITORUL PANTELIMON SC POPESTI - LEORDENI |
Teren ISLAZ / ISLAZ |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 14 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA CS CONCORDIA CHIAJNA |
buftea / buftea |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
ACS ARGMAN CS VOINTA DOMNESTI |
Teren CHITILA / CHITILA |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
CS STEJARUL GRUIU ACS OLIMPIC SNAGOV |
Central / CORBEANCA |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
18 |
CS CIOROGARLA CS CONCORDIA CHIAJNA |
CLINCENI / CLINCENI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
ACS CORBEANCA CS BALOTESTI |
Central / CORBEANCA |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
CSL STEFANESTI CS TUNARI |
Central / STEFANESTI |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
A.S. PESCARUSUL GRADISTEA AS CODRII VLASIE MOARA VLASIEI |
Pescarusul / GRADISTEA |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
22 |
CSL STEFANESTI ACS Atletic Buftea |
SINTETIC / TUNARI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
23 |
A.C.S JUNIORS BERCENI C.S.CERNICA |
Comunal / Berceni |
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
24 |
CS CONCORDIA CHIAJNA 2 ACS CORBEANCA |
ARGMAN / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
25 |
CS BALOTESTI AS CODRII VLASIE MOARA VLASIEI |
ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
26 |
CS BALOTESTI ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA |
Central / CORBEANCA |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 1, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
27 |
ACS VIITORUL DOMNESTI ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE |
CLINCENI / CLINCENI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
28 |
CS MAGURELE ACS ARGMAN |
Central / MAGURELE |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
29 |
CS AFUMATI ACS Atletic Buftea 2 |
SINTETIC / TUNARI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
30 |
A.S. PESCARUSUL GRADISTEA ACS OLIMPIC SNAGOV |
Pescarusul / GRADISTEA |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 16 |
11:30 |
- | - | - | - | - |
31 |
ACS OLIMPIC SNAGOV CS GLINA |
Central / Snagov |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
32 |
CS BRANESTI CS MAGURELE |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
33 |
CS STEJARUL GRUIU CSL STEFANESTI |
Central / MOARA VLASIEI |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
34 |
C.S VOINTA DOMNESTI ACS Mao Radulesco |
Central / Domnesti |
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
35 |
ACS SABRI ARENA 2 CS TUNARI |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
36 |
CS CONCORDIA CHIAJNA ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE |
ARGMAN / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
37 |
ASCC CIOLPANI AS CODRII VLASIE MOARA VLASIEI |
Central / CORBEANCA |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
38 |
1 DECEMBRIE ACS LPS HD Clinceni 2 |
CLINCENI / CLINCENI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
39 |
CS OTOPENI SCOALA DE FOTBAL. EUGEN NAE |
CS OTOPENI / OTOPENI |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
40 |
FC VOLUNTARI 2 SA CSO BRAGADIRU 2 |
Teren SINTETIC /PIPERA / VOLUNTARI/PIPERA |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
41 |
ACS ARGMAN 2 ACS ARGMAN |
SINTETIC / TUNARI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
42 |
ACS Sabri Arena FRATIA |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
43 |
ACS Atletic Buftea ACS ARGMAN 3 |
ARGMAN / CHITILA |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
44 |
ACS ARGMAN 3 CS TUNARI |
SINTETIC / TUNARI |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 12 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
45 |
ACSO VIITORUL PANTELIMON FC VOLUNTARI SA |
Teren ISLAZ / ISLAZ |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 16 |
13:30 |
- | - | - | - | - |
46 |
CS BRANESTI CS TUNARI 2 |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
47 |
ACS UNIREA DOBROIESTI CS GLINA |
BDI ARENA / DOBROESTI |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 14 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
48 |
ACS VIITORUL DOMNESTI CS CHITILA |
Central / Domnesti |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 14 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
49 |
ACS Progresul Mogosoaia ACS LPS HD Clinceni |
AGRONOMIE / BUCURESTI |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
50 |
FC VOLUNTARI SA ACS OLIMPIC SNAGOV |
Teren SINTETIC /PIPERA / VOLUNTARI/PIPERA |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
51 |
ACS UNIREA DOBROIESTI AS VIITORUL PETRACHIOAIA |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 12 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
52 |
CS STEJARUL GRUIU FRATIA |
Catalin Haldan / Branesti |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 14 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
53 |
CS CERNICA 2 C.S.CERNICA |
CALDARARU / CERNICA |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 14 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
54 |
ACS VIITORUL VIDRA CS CIOROGARLA |
Central / Vidra |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
55 |
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA 1 DECEMBRIE |
BUFTEA / BUFTEA |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
56 |
ACSO VIITORUL PANTELIMON CS VOINTA DOMNESTI |
Teren ISLAZ / ISLAZ |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
57 |
CSO BRAGADIRU FRATIA |
,,Parc ' / BRAGADIRU |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
58 |
ACS Mao Radulesco CS BRANESTI |
BDI ARENA / DOBROESTI |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 16 |
18:00 |
- | - | - | - | - |
Duminica, 24-03-2024 |
1 |
A.C.S JUNIORS BERCENI ACS ATHELTICO YOUNG STAR |
Sabry Arena / Berceni |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 12 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
CSL STEFANESTI 2 SCOALA DE FOTBAL. EUGEN NAE |
Central / STEFANESTI |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
CS BALOTESTI SC POPESTI - LEORDENI |
Central / BALOTESTI |
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
ACS Sabri Arena ACSO VIITORUL PANTELIMON |
Sabry Arena / Berceni |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
ACS LPS HD Clinceni ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE |
CLINCENI / CLINCENI |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
ACS PERIS ACS VIITORUL CORBEANCA |
Vointa-Comunal / PERIS |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
ACS CREVEDIA 2019 C.S RUF BOYS |
Teren CREVEDIA / CREVEDIA |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
AS VIITORUL PETRACHIOAIA C.S.COPACENI |
Central / Petrechioaia |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
CS BRANESTI ACS UNIREA DOBROIESTI |
Sabry Arena / Berceni |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
A.C.S JUNIORS BERCENI CS TUNARI |
Comunal / Berceni |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 16 |
11:30 |
- | - | - | - | - |
11 |
FC VOLUNTARI SA C.S.CERNICA |
Sabry Arena / Berceni |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
CS VOINTA DOMNESTI 1 DECEMBRIE |
comunal / 1decembrie |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
CS BALOTESTI AS VIITORUL PETRACHIOAIA |
Central / BALOTESTI |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
CS AFUMATI ASCC CIOLPANI |
Central / AFUMATI |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 14 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
CS MAGURELE ACS OLIMPIC SNAGOV |
Central / MAGURELE |
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
A.C.S. MIHNEA ALEXANDRU CS GLINA |
Sabry Arena / Berceni |
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 12 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
ACS Atletic Buftea A.C.S. MIHNEA ALEXANDRU |
Teren CREVEDIA / CREVEDIA |
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 14 |
13:30 |
- | - | - | - | - |
18 |
ACS CORBEANCA ACS LPS HD Clinceni |
Central / CORBEANCA |
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 15 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
CS AFUMATI AS CODRII VLASIE MOARA VLASIEI |
Central / AFUMATI |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 16 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
CS BRANESTI 2 ACSS VOINTA BUFTEA 2 |
Teren ISLAZ / ISLAZ |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
ACS Progresul Mogosoaia C.S.DARASTI |
frf sintetic / buftea |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
22 |
AS GLORIA BURIAS AS VOINTA DIRZA |
Central / Burias |
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
23 |
ACS VIITORUL VIDRA A.C.S JUNIORS BERCENI
|
Central / Vidra |
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
24 |
CSO BRAGADIRU ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE |
,,Parc ' / BRAGADIRU |
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
Luni, 25-03-2024 |
Niciun meci |
Marti, 26-03-2024 |
Niciun meci |