Meciuri arbitrate
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 14
Teren: Central / Petrechioaia
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Petrechioaia
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 12
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 13
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: comunal / 1decembrie
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 10
Teren: Central / Burias
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Burias
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 9
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 9
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 11
Teren: Central / MAGURELE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / MAGURELE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 7
Teren: Central / Ciorogarla
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Ciorogarla
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 9
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 6
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 8
Teren: Central / MAGURELE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / MAGURELE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: Teren DIRZA / DIRZA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teren DIRZA / DIRZA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 5
Teren: Central / Snagov
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Snagov
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 3
Teren: Dumitru Matarau / STEFANESTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Dumitru Matarau / STEFANESTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 3
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 1
Teren: CLINCENI / SCOALA / CLINCENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: CLINCENI / SCOALA / CLINCENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 1
Teren: CLINCENI / SCOALA / CLINCENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: CLINCENI / SCOALA / CLINCENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 1
Teren: CLINCENI / SCOALA / CLINCENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 09:00
Teren: CLINCENI / SCOALA / CLINCENI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 1
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Sambata, 26 August 2023, 11:00
CUPA ROMANIEI TURUL 1, etapa 1
Teren: Central / STEFANESTI
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Central / STEFANESTI