Meciuri arbitrate
Luni, 18 Martie 2024, 16:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13
Teren: romprim / bucuresti
Luni, 18 Martie 2024, 16:00
Teren: romprim / bucuresti
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 18
Teren: Central / CORBEANCA
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Central / CORBEANCA
Miercuri, 13 Martie 2024, 16:30
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 2
Teren: Dumitru Matarau / STEFANESTI
Miercuri, 13 Martie 2024, 16:30
Teren: Dumitru Matarau / STEFANESTI
Marti, 12 Martie 2024, 22:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 12
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Marti, 12 Martie 2024, 22:30
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 17
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 16
Teren: COMUNAL COPACENI / COPACENI
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL COPACENI / COPACENI
Sambata, 2 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 16
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 2 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 15
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 15
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 13
Teren: Central / CORBEANCA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / CORBEANCA
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 16:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 12
Teren: Teren SINTETIC /PIPERA / VOLUNTARI/PIPERA
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Teren SINTETIC /PIPERA / VOLUNTARI/PIPERA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 12
Teren: Central / Burias
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Burias
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 11
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 13
Teren: Central / MAGURELE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / MAGURELE
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 21:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 11
Teren: ion tiriac / bucuresti
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 21:00
Teren: ion tiriac / bucuresti
Luni, 13 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 9
Teren: romprim / bucuresti
Luni, 13 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: romprim / bucuresti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 11
Teren: frf sintetic / buftea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: frf sintetic / buftea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 11
Teren: frf sintetic / buftea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: frf sintetic / buftea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 11
Teren: Central / Snagov
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Snagov
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 9
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 9
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: GHERMANESTI / SNAGOV
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 9
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 8
Teren: buftea / buftea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: buftea / buftea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 7
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 5
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 4
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 4
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 4
Teren: Central / GLINA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 5
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 6
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 5
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 3
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 3
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Vineri, 15 Septembrie 2023, 21:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 2
Teren: ion tiriac / bucuresti
Vineri, 15 Septembrie 2023, 21:00
Teren: ion tiriac / bucuresti
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:30
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 3
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 2
Teren: Central / CORBEANCA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / CORBEANCA
Vineri, 8 Septembrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 4
Teren: Central / GLINA
Vineri, 8 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 1
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 1
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
CUPA ROMANIEI TURUL 1, etapa 1
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS