Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19
Teren: Central / Vidra
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Vidra
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16
Teren: Central / Vidra
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Vidra
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13
Teren: comunal / 1decembrie
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:00
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 18 Martie 2024, 16:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 13
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Luni, 18 Martie 2024, 16:00
Teren: CS OTOPENI / OTOPENI
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 18
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 18
Teren: COMUNAL COPACENI / COPACENI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL COPACENI / COPACENI
Marti, 12 Martie 2024, 18:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 12
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Marti, 12 Martie 2024, 18:00
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Luni, 11 Martie 2024, 16:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 12
Teren: Jilava / Jilava
Luni, 11 Martie 2024, 16:00
Teren: Jilava / Jilava
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 17
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 9 Martie 2024, 14:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 12
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 9 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 12
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 12
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Marti, 28 Noiembrie 2023, 20:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 11
Teren: Jilava / Jilava
Marti, 28 Noiembrie 2023, 20:00
Teren: Jilava / Jilava
Luni, 20 Noiembrie 2023, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 10
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Luni, 20 Noiembrie 2023, 20:45
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 11
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 11
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Luni, 13 Noiembrie 2023, 15:30
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 9
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 13 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: comunal / 1decembrie
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 10
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 9
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 9
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 2, etapa 9
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 10
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Luni, 6 Noiembrie 2023, 21:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 8
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Luni, 6 Noiembrie 2023, 21:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 9
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 9
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Domnesti
Luni, 30 Octombrie 2023, 16:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 7
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 30 Octombrie 2023, 16:00
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 10
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 17:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 8
Teren: Central / AFUMATI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Central / AFUMATI
Vineri, 27 Octombrie 2023, 14:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 8
Teren: Central / Ciorogarla
Vineri, 27 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Central / Ciorogarla
Luni, 23 Octombrie 2023, 21:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 6
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Luni, 23 Octombrie 2023, 21:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 8
Teren: COMUNAL COPACENI / COPACENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL COPACENI / COPACENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 9
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 7
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 5
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:45
Teren: comunal / 1decembrie
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 7
Teren: comunal / cornetu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: comunal / cornetu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 6
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:30
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 6
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 6
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 18:15
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 4
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 18:15
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 4
Teren: FCSB / BUCURESTI
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 20:45
Teren: FCSB / BUCURESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 5
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 7
Teren: Central / Vidra
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Vidra
Marti, 3 Octombrie 2023, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 3
Teren: FCSB / BUCURESTI
Marti, 3 Octombrie 2023, 20:45
Teren: FCSB / BUCURESTI
Luni, 2 Octombrie 2023, 19:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 3
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Luni, 2 Octombrie 2023, 19:30
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 6
Teren: Central / MAGURELE
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / MAGURELE
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 2
Teren: Central / Domnesti
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Central / Domnesti
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 2
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Teren: comunal / 1decembrie
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 3
Teren: Central / MAGURELE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / MAGURELE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: Stadion ENJOY / COPACENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Stadion ENJOY / COPACENI
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:30
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 1
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:30
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 3
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Berceni
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:30
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 3
Teren: Central / Vidra
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Central / Vidra
Sambata, 9 Septembrie 2023, 16:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 1
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 9 Septembrie 2023, 16:00
Teren: comunal / 1decembrie
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 1
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU