Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 19
Teren: Central / Petrechioaia
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Petrechioaia
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 19
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Marti, 19 Martie 2024, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 13
Teren: FCSB / BUCURESTI
Marti, 19 Martie 2024, 20:45
Teren: FCSB / BUCURESTI
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 18
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 17
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 17
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 16
Teren: frf sintetic / buftea
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: frf sintetic / buftea
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 16
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 14
Teren: Central / Vidra
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central / Vidra
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 9
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 14
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 15
Teren: Central / GLINA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Central / GLINA
Luni, 27 Noiembrie 2023, 21:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 11
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Luni, 27 Noiembrie 2023, 21:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 14
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Luni, 20 Noiembrie 2023, 20:45
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 10
Teren: FCSB / BUCURESTI
Luni, 20 Noiembrie 2023, 20:45
Teren: FCSB / BUCURESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 12
Teren: Jilava / Jilava
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Jilava / Jilava
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 11
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 11
Teren: PETRACHIOAIA / PETRACHIOAIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: PETRACHIOAIA / PETRACHIOAIA
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 20:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 9
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 20:30
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 10
Teren: PETRACHIOAIA / PETRACHIOAIA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: PETRACHIOAIA / PETRACHIOAIA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 12
Teren: Central / STEFANESTI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / STEFANESTI
Luni, 30 Octombrie 2023, 18:15
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 7
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Luni, 30 Octombrie 2023, 18:15
Teren: SAMURCASI/CREVEDIA / SAMURCASI/CREVEDIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 8
Teren: PETRACHIOAIA / PETRACHIOAIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:30
Teren: PETRACHIOAIA / PETRACHIOAIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 10
Teren: Central / Vidra
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Vidra
Marti, 24 Octombrie 2023, 20:30
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 6
Teren: Comunal / Berceni
Marti, 24 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 7
Teren: ion tiriac / bucuresti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: ion tiriac / bucuresti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 9
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 1, etapa 7
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Luni, 16 Octombrie 2023, 18:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 5
Teren: BOLINTIN - DEAL / BOLINTIN
Luni, 16 Octombrie 2023, 18:00
Teren: BOLINTIN - DEAL / BOLINTIN
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 7
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Teren CREVEDIA / CREVEDIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 17, etapa 6
Teren: Central / CERNICA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / CERNICA
Marti, 10 Octombrie 2023, 21:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 4
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Marti, 10 Octombrie 2023, 21:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
CAMPIONAT JUNIORI U 19, etapa 5
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 5
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:30
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 3
Teren: tamasi / corbeanca
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:30
Teren: tamasi / corbeanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 3
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 3
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 3
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 3, etapa 3
Teren: Central / GLINA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / GLINA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 1, etapa 3
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:00
CUPA ROMANIEI TURUL 2, etapa 1
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Marti, 26 Septembrie 2023, 21:00
LIGA OLD BOYS - NORD, etapa 2
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Marti, 26 Septembrie 2023, 21:00
Teren: BDI ARENA / DOBROESTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 18:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 3
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 5
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 1, etapa 3
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Luni, 18 Septembrie 2023, 18:00
LIGA OLD BOYS - SUD, etapa 1
Teren: romprim / bucuresti
Luni, 18 Septembrie 2023, 18:00
Teren: romprim / bucuresti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 3
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 4
Teren: Central / GLINA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / GLINA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 5 A JUDETEANA, etapa 1
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Sambata, 2 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4 A JUDETEANA, etapa 1
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Sambata, 2 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 27 August 2023, 11:00
CUPA ROMANIEI TURUL 1, etapa 1
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI