Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 16
Teren: AGRONOMIE / BUCURESTI
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Teren: AGRONOMIE / BUCURESTI
Sambata, 23 Martie 2024, 09:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12
Teren: ARGMAN / CHITILA
Sambata, 23 Martie 2024, 09:00
Teren: ARGMAN / CHITILA
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12
Teren: ARGMAN / CHITILA
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
Teren: ARGMAN / CHITILA
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA COPIILOR U9 SERIA 2, etapa 12
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: ARGMAN balon TELEFON0722526336 / CHITILA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 13
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 14
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 12
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 9 Martie 2024, 14:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 14
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 9 Martie 2024, 14:00
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 13
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 10
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 10
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 8
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 8
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 8
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 8
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 7
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 7
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 7
Teren: buftea / buftea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: buftea / buftea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U11 SERIA 4, etapa 5
Teren: SINTETIC / TUNARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: SINTETIC / TUNARI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 5
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 5
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 4
Teren: Central / BALOTESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Central / BALOTESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 4
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: BUFTEA / BUFTEA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 3
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 3, etapa 3
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 3
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 3
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 2
Teren: Central / MAGURELE
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Central / MAGURELE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:30
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 2
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI U 15 SERIA 2, etapa 1
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
LIGA COPIILOR U13 SERIA 2, etapa 1
Teren: Teren CHITILA / CHITILA
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Teren CHITILA / CHITILA