COMUNICAT COMISIA DE COMPETITII

29 Decembrie 2022, la ora 22:22 / Publicat în Comunicate AJF de Vasile Daniel Blagoe / 624 vizualizări

COMUNICAT COMISIA DE COMPETITII

COMUNICARI COMISIA DE COMPETITII:

 

1. Prima zi de lucru va fi Luni 16 ianuarie 2023, incepand cu ora 10.00.

2. Incepand de Luni 16 ianuarie 2023, Comisia de Competitii va incepe operatiunea de acordare a vizelor anuale pentru toti jucatorii seniori si juniori care participa in competitiile organizate de AJF Ilfov.

3. Cluburile vor aduce odata cu legitimatiile jucatorilor si tabele nominale care vor contine numele si prenumele jucatorilor, CNP, seria si numele legitimatiilor.

4. Dovada achitarii tuturor datoriilor. 

5. Pentru acordarea vizei anuale prezenta cluburilor la sediul AJF Ilfov (pentru evitarea aglomeratiei), se va face astfel:

 

 

CLUBURI  LIGA a 4-a

 

 

LUNI – 16.01.2023

1.     CS BALOTESTI

2.     JUNIORS BERCENI

3.     VOINTA BUFTEA

4.     CSO BRAGADIRU

5.     CS BRANESTI

 

MARTI – 17.01.2023

1.     LPS HD CLINCENI

2.     CS CIOROGARLA

3.     FC 1 DECEMBRIE

4.     VIITORUL DRAGOMIRESTI

5.     VIITORUL DOMNESTI

 

MIERCURI – 18.01.2023

1.     VOINTA DOMNESTI

2.     STEJARUL GRUIU

3.     CS GLINA

4.     CS MAGURELE

5.     VIITORUL PANTELIMON

 

JOI – 19.01.2023

1.     VIITORUL PETRECHIOAIA

2.     ARD SNAGOV

3.     OLIMPIC SNAGOV

4.     CSL STEFANESTII DE JOS

5.     CS TUNARI

6.     VIITORUL VIDRA

 

CLUBURI  LIGA a 5-a

 vINERI – 20.01.2023

1.     ATLETICO BUCURESTI

2.     GLORIA BURIAS

3.     CS CORNETU

4.     ACS CREVEDIA 2019

5.     ACS CORBEANCA

 

LUNI – 23.01.2023

1.     CS COPACENI

2.     VOINTA DARZA

3.     CS DARASTI

4.     AS FRATIA

5.     PESCARUSUL GRADISTEA

 

MARTI – 24.01.2022

1.     GLORIA ISLAZ

2.     PROGRESUL MOGOSOAIA

3.     VIITORUL MOARA VLASIEI

4.     ACS PERIS

 

CLUBURI COPII si JUNIORI

 

MIERCURI – 25.01.2023

1.     CS AFUMATI

2.     CS CERNICA

3.     CS CONCORDIA

4.     UNIREA C-TA

5.     CS CHITILA

 

JOI – 26.01.2023

1.     ATLETIC BUFTEA

2.     SC EUGEN NAE

3.     CSS ILFOV

4.     MIHNEA ALEXANDRU

5.     MAO RADULESCU

 

VINERI 27.01.2023

1.     CODRII MOARA VLASIEI

2.     CS OTOPENI

3.     POPESTI LEORDENI

4.     SABRI ARENA

5.     STAR TEAM

6.     FC VOLUNTARI

 

CLUBURI OLD BOYS

LUNI – 30.01.2023

1.     ATLETICO BUCURESTI

2.     ARSENAL BUCURESTI

3.     ASALT BUCURESTI

4.     JUNIORS BERCENI

5.     B&B 2010 BUCURESTI

 

MARTI – 31.01.2023

1.     VIITORUL DOMNESTI

2.     DINO SOCIAL BUCURESTI

3.     CS GLINA

4.     CS MAGURELE

5.     ENERGIA REMUS

6.     VICTORIA 1 BUCURESTI

 

MIERCURI – 01.02.2023

1.     ASOCIATIA AVOCATILOR

2.     ASSG 162 BUCURESTI

3.     ATHLETICO FLOREASCA

4.     BAYERN BUCURESTI

5.     CONSTR. BOLINTIN

6.     VOINTA BUFTEA

 

JOI – 02.02.2023

1.     VICTORIA BRAGADIRU

2.     ACS CORBEANCA

3.     VOINTA DARZA

4.     CS OTOPENI

5.     CS UNION

 

6.     WEST LIFE

 

 

Va rugam sa respectati programarea facuta!!

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP