Meciuri arbitrate
Miercuri, 11 Iulie 2018, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 15
Teren: buftea / buftea
Miercuri, 11 Iulie 2018, 17:00
Teren: buftea / buftea
Duminica, 20 Mai 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 21
Teren: Central / Petrechioaia
Duminica, 20 Mai 2018, 12:00
Teren: Central / Petrechioaia
Joi, 17 Mai 2018, 16:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 31
Teren: buftea / buftea
Joi, 17 Mai 2018, 16:00
Teren: buftea / buftea
teren F.R.F.
Marti, 15 Mai 2018, 18:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 20
Teren: comunal / 1decembrie
Marti, 15 Mai 2018, 18:30
Teren: comunal / 1decembrie
Vineri, 11 Mai 2018, 18:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 30
Teren: Central / Domnesti
Vineri, 11 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / Domnesti
teren DOMNESTI
Joi, 10 Mai 2018, 17:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 30
Teren: Central / Tunari
Joi, 10 Mai 2018, 17:00
Teren: Central / Tunari
teren TUNARI
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 19
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Vineri, 4 Mai 2018, 18:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 29
Teren: Central / CERNICA
Vineri, 4 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / CERNICA
teren CALDARARU
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 18
Teren: Central / CORBEANCA
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / CORBEANCA
Sambata, 28 Aprilie 2018, 13:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 28
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Sambata, 28 Aprilie 2018, 13:30
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
teren INTER-GAZ
Joi, 26 Aprilie 2018, 18:30
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 12
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Joi, 26 Aprilie 2018, 18:30
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Luni, 23 Aprilie 2018, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 17
Teren: comunal / bolentin deal
Luni, 23 Aprilie 2018, 18:00
Teren: comunal / bolentin deal
Duminica, 22 Aprilie 2018, 10:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 27
Teren: /
Duminica, 22 Aprilie 2018, 10:00
Teren: /
teren PIPERA
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 20
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Teren BRAGADIRU
Luni, 16 Aprilie 2018, 17:45
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 16
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 16 Aprilie 2018, 17:45
Teren: comunal / 1decembrie
Duminica, 15 Aprilie 2018, 10:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 19
Teren: /
Duminica, 15 Aprilie 2018, 10:00
Teren: /
teren BUFTEA
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 26
Teren: /
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:30
Teren: /
teren BUFTEA
Sambata, 14 Aprilie 2018, 15:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 26
Teren: Central / AFUMATI
Sambata, 14 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Central / AFUMATI
teren AFUMATI
Marti, 10 Aprilie 2018, 16:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 25
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Marti, 10 Aprilie 2018, 16:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
teren BRAGADIRU
Marti, 10 Aprilie 2018, 11:45
JUNIORI E (2007-2008), etapa 25
Teren: Central / Snagov
Marti, 10 Aprilie 2018, 11:45
Teren: Central / Snagov
teren GHERMANESTI
Marti, 10 Aprilie 2018, 10:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 21
Teren: Central / Snagov
Marti, 10 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Central / Snagov
Teren GHERMANESTI
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 15
Teren: Pescarusul / GRADISTEA
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Pescarusul / GRADISTEA
Vineri, 6 Aprilie 2018, 10:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 18
Teren: Comunal / Berceni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Comunal / Berceni
teren BERCENI
Joi, 5 Aprilie 2018, 16:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 24
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Joi, 5 Aprilie 2018, 16:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
teren BRAGADIRU
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 16:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 17
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 16:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Teren BERCENI
Marti, 3 Aprilie 2018, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 14
Teren: Central / Domnesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Central / Domnesti
Luni, 2 Aprilie 2018, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 14
Teren: comunal / 1decembrie
Luni, 2 Aprilie 2018, 17:00
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 22
Teren: Central / AFUMATI
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Teren: Central / AFUMATI
teren AFUMATI
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 2, etapa 16
Teren: /
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Teren: /
teren sintetic GHERMANESTI
Vineri, 30 Martie 2018, 16:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 22
Teren: central / chjajna
Vineri, 30 Martie 2018, 16:00
Teren: central / chjajna
teren ROSU
Duminica, 18 Martie 2018, 09:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 16
Teren: Central / CERNICA
Duminica, 18 Martie 2018, 09:00
Teren: Central / CERNICA
teren CALDARARU
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 21
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
teren ACADEMIE
Sambata, 10 Martie 2018, 13:30
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 15
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 10 Martie 2018, 13:30
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Teren DRAGOMIRESTI
Sambata, 10 Martie 2018, 15:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 20
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 10 Martie 2018, 15:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Teren DRAGOMIRESTI
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 19
Teren: /
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Teren: /
teren sintetic F.R.F.
Joi, 30 Noiembrie 2017, 11:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 18
Teren: Central / Snagov
Joi, 30 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central / Snagov
teren GHERMANESTI
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 19:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 13
Teren: /
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 19:00
Teren: /
Marti, 28 Noiembrie 2017, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 13
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 28 Noiembrie 2017, 18:00
Teren: coresi / bucuresti
Luni, 27 Noiembrie 2017, 14:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 12
Teren: comunal / bolentin deal
Luni, 27 Noiembrie 2017, 14:30
Teren: comunal / bolentin deal
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 12
Teren: coresi / bucuresti
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 18:00
Teren: coresi / bucuresti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 16
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
teren CLINCENI
Joi, 16 Noiembrie 2017, 15:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 15
Teren: /
Joi, 16 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: /
Teren OTOPENI
Luni, 13 Noiembrie 2017, 15:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 10
Teren: floreasca / bucuresti
Luni, 13 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: floreasca / bucuresti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:30
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 26
Teren: /
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:30
Teren: /
NOTA: ultima ETAPA (se declara CAMPIOANA editia 2017) teren OTOPENI
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:30
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 2, etapa 13
Teren: /
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:30
Teren: /
Teren OTOPENI NOTA: ultima ETAPA din 2017
Luni, 6 Noiembrie 2017, 15:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 9
Teren: comunal / bolentin deal
Luni, 6 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: comunal / bolentin deal
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 14
Teren: central / chjajna
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:30
Teren: central / chjajna
teren CHIAJNA
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 09:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 14
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 09:30
Teren: CLINCENI / CLINCENI
teren CLINCENI
Joi, 2 Noiembrie 2017, hh:mm
JUNIORI E (2007-2008), etapa 16
Teren: Central / Snagov
Joi, 2 Noiembrie 2017, hh:mm
Teren: Central / Snagov
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 09:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 16
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: CLINCENI / CLINCENI
teren CLINCENI
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 15:00
CUPA ROMANIEI EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI TURUL 2, etapa 1
Teren: Central / MAGURELE
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Central / MAGURELE
Marti, 31 Octombrie 2017, 13:30
JUNIORI E (2007-2008), etapa 15
Teren: Central / Ciorogarla
Marti, 31 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Central / Ciorogarla
teren CIOROGIRLA
Marti, 31 Octombrie 2017, 15:30
JUNIORI E (2007-2008), etapa 15
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Marti, 31 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
teren DRAGOMIRESTI
Luni, 30 Octombrie 2017, 14:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 15
Teren: Central / Snagov
Luni, 30 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Central / Snagov
teren GHERMANESTI
Luni, 30 Octombrie 2017, 16:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 8
Teren: Central / CORBEANCA
Luni, 30 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Central / CORBEANCA
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 13
Teren: /
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:00
Teren: /
teren PIPERA
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 14
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Central / Domnesti
teren DOMNESTI
Luni, 23 Octombrie 2017, 16:15
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 7
Teren: buftea / buftea
Luni, 23 Octombrie 2017, 16:15
Teren: buftea / buftea
Duminica, 22 Octombrie 2017, 10:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 13
Teren: Central / AFUMATI
Duminica, 22 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Central / AFUMATI
teren AFUMATI
Duminica, 22 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 12
Teren: central / chjajna
Duminica, 22 Octombrie 2017, 17:00
Teren: central / chjajna
teren ROSU
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 2, etapa 10
Teren: Central / Tunari
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Central / Tunari
teren TUNARI
Sambata, 21 Octombrie 2017, 10:30
JUNIORI F (2009-2010), etapa 8
Teren: Central / Tunari
Sambata, 21 Octombrie 2017, 10:30
Teren: Central / Tunari
teren TUNARI
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:30
JUNIORI F (2009-2010), etapa 8
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:30
Teren: CLINCENI / CLINCENI
teren CLINCENI(vineri 20-10-2017)
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 16:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI ETAPA 1 2017, etapa 1
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Luni, 16 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 6
Teren: Central / CORBEANCA
Luni, 16 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Central / CORBEANCA
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 6
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 9
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Viitorul / DRAGOMIRESTI VALE
teren DRAGOMIRESTI
Marti, 10 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 5
Teren: romprim / bucuresti
Marti, 10 Octombrie 2017, 17:00
Teren: romprim / bucuresti
Luni, 9 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 5
Teren: Central / Domnesti
Luni, 9 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 09:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 11
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 8 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Comunal / Berceni
teren BERCENI
Duminica, 8 Octombrie 2017, 10:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 10
Teren: Comunal / Berceni
Duminica, 8 Octombrie 2017, 10:30
Teren: Comunal / Berceni
teren BERCENI
Sambata, 7 Octombrie 2017, 14:00
JUNIORI B1(2001-2002)plai-off, etapa 8
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 14:00
Teren: /
teren PASAREA
Joi, 5 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 10
Teren: Central / CORBEANCA
Joi, 5 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Central / CORBEANCA
teren CORBEANCA
Joi, 5 Octombrie 2017, 14:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 2, etapa 1
Teren: /
Joi, 5 Octombrie 2017, 14:00
Teren: /
teren BUFTEA
Marti, 3 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 4
Teren: romprim / bucuresti
Marti, 3 Octombrie 2017, 17:00
Teren: romprim / bucuresti
Luni, 2 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 4
Teren: floreasca / bucuresti
Luni, 2 Octombrie 2017, 17:00
Teren: floreasca / bucuresti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
JUNIORI F (2009-2010), etapa 5
Teren: Central / Snagov
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Central / Snagov
teren GHERMANESTI
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 9
Teren: Comunal / Berceni
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Comunal / Berceni
teren BERCENI
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:45
JUNIORI B1(2001-2002)plai-off, etapa 7
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:45
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
teren PIPERA
Luni, 25 Septembrie 2017, 17:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 3
Teren: energoutilaj / bucuresti
Luni, 25 Septembrie 2017, 17:30
Teren: energoutilaj / bucuresti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 09:30
JUNIORI E (2007-2008), etapa 8
Teren: Central / Snagov
Duminica, 24 Septembrie 2017, 09:30
Teren: Central / Snagov
teren GHERMANESTI
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 19
Teren: /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Teren: /
teren CLINCENI
Vineri, 22 Septembrie 2017, 20:30
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 3
Teren: /
Vineri, 22 Septembrie 2017, 20:30
Teren: /
Marti, 19 Septembrie 2017, 17:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 2
Teren: penitenciar / jilava
Marti, 19 Septembrie 2017, 17:30
Teren: penitenciar / jilava
Duminica, 17 Septembrie 2017, 10:00
JUNIORI F (2009-2010), etapa 3
Teren: Central / CORBEANCA
Duminica, 17 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Central / CORBEANCA
teren OSTRAT
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 2
Teren: Central / Sabareni
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Central / Sabareni
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 7
Teren: /
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: /
teren PIPERA
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:45
JUNIORI E (2007-2008), etapa 6
Teren: Central / Domnesti
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:45
Teren: Central / Domnesti
teren DOMNESTI
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 16:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 6
Teren: Central / Domnesti
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Central / Domnesti
teren DOMNESTI
Marti, 12 Septembrie 2017, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 1
Teren: energoutilaj / bucuresti
Marti, 12 Septembrie 2017, 18:00
Teren: energoutilaj / bucuresti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 14:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 5
Teren: /
Sambata, 9 Septembrie 2017, 14:00
Teren: /
teren PANTELIMON(strada RASCOALEI)
Sambata, 9 Septembrie 2017, 08:30
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 17
Teren: central / chjajna
Sambata, 9 Septembrie 2017, 08:30
Teren: central / chjajna
teren ROSU
Sambata, 9 Septembrie 2017, 15:30
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 2, etapa 4
Teren: /
Sambata, 9 Septembrie 2017, 15:30
Teren: /
teren PANTELIMON(strada RASCOALEI)
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 17:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 3
Teren: CLINCENI / CLINCENI
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 17:30
Teren: CLINCENI / CLINCENI
teren CLINCENI
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 17:00
JUNIORI F (2009-2010), etapa 1
Teren: Central / CORBEANCA
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Central / CORBEANCA
teren OSTRAT
Duminica, 3 Septembrie 2017, 10:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 3
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Duminica, 3 Septembrie 2017, 10:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
teren INTER -GAZ
Sambata, 2 Septembrie 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 16
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Sambata, 2 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
terenDRACULA PARK
Joi, 31 August 2017, 10:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 3
Teren: Central / Snagov
Joi, 31 August 2017, 10:00
Teren: Central / Snagov
teren GHERMANESTI
Miercuri, 30 August 2017, 10:30
JUNIORI C (2003-2004), etapa 3
Teren: central / chjajna
Miercuri, 30 August 2017, 10:30
Teren: central / chjajna
teren ROSU
Duminica, 27 August 2017, 09:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 2
Teren: Central / Snagov
Duminica, 27 August 2017, 09:00
Teren: Central / Snagov
Teren GHERMANESTI
Sambata, 26 August 2017, 09:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 2
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 26 August 2017, 09:00
Teren: Central / Domnesti
Teren DOMNESTI
Sambata, 26 August 2017, 10:15
JUNIORI E (2007-2008), etapa 2
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 26 August 2017, 10:15
Teren: Central / Domnesti
teren DOMNESTI
Joi, 24 August 2017, 18:30
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 14
Teren: /
Joi, 24 August 2017, 18:30
Teren: /
teren sintetic ROSU
Joi, 24 August 2017, 17:30
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 14
Teren: central / chjajna
Joi, 24 August 2017, 17:30
Teren: central / chjajna
teren sintetic ROSU
Duminica, 20 August 2017, 10:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 1
Teren: Balon / chjajna
Duminica, 20 August 2017, 10:00
Teren: Balon / chjajna
teren sintetic rosu
Sambata, 27 Mai 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 12
Teren: /
Sambata, 27 Mai 2017, 10:00
Teren: /
Sambata, 20 Mai 2017, 13:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 11
Teren: Central / CORBEANCA
Sambata, 20 Mai 2017, 13:00
Teren: Central / CORBEANCA
Sambata, 6 Mai 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 9
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Sambata, 6 Mai 2017, 10:00
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 7
Teren: /
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:00
Teren: /
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 6
Teren: /
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Teren: /
Sambata, 8 Aprilie 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 5
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 8 Aprilie 2017, 10:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 26 Martie 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 3
Teren: central / chjajna
Duminica, 26 Martie 2017, 10:00
Teren: central / chjajna
Duminica, 19 Martie 2017, 10:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 2
Teren: Central / MOARA VLASIEI
Duminica, 19 Martie 2017, 10:00
Teren: Central / MOARA VLASIEI