Informari si comunicate
29-08-2017
CURSURI DE PERFECTIONARE ANTRENORI

AMANAREA CURSURILOR DE PERFECTIONAL PENTRU ANTRENORII CU LICENTA B, A SI PRO .

detalii...
03-08-2017
ADUNAREA GENERALA EXTRAORDINARA DIN DATA 22.08.2017 ORA 16:00

ORDINEA DE ZI A ADUNARII GENERALE EXTRAORDINARE DIN DATA DE 22.08.2017

detalii...
02-08-2017
CANDIDATII LA FUNCTIA DE VICEPRESEDINTE

CANDIDATII LA FUNCTIA DE VICEPRESEDINTE POT DEPUNE DOSARUL DE CANDIDATURA LA SECRETARIATUL GENERAL PANA CEL TARZIU 10-08-2017 ORA 17:00

detalii...
09-05-2017
FINALA CUPEI ROMANIEI A JUDETULUI ILFOV 02.06.2017 , ORA 20:30 BERCENI

Finala Cupei Romaniei Ilfov se va disputa pe stadionul din Berceni in data de vineri 02.06.2017 , ora 20:30 .

detalii...
25-03-2017
CONVOCATOR

Marti 28.03.2017 ora 17:00 se convoaca membrii afiliati ai AJF ILFOV sa participe la Adunarea Generala Extraordinara care va avea loc in strada Berceni nr 104 bloc ICPET sala de sedinta parter .

detalii...
16-03-2017
ECHIPE RETRASE DIN CAMPIONATUL LIGII A 4-A

Din returul campionatului ligii a 4-a echipele AS CODRII VLASIEI MOARA VLASIEI , SC FC CHITILA SI AS GLINA .

detalii...
23-02-2017
ADUNAREA GENERALA EXTRAORDINARA A MEMBRILOR AFILIATI AI AJF ILFOV I

Marti ora 16:00 se convoaca membrii afiliati ai AJF ILFOV sa participe la Adunarea Generala Extraordinara care va avea loc in strada Berceni nr 104 bloc ICPET sala de sedinta parter .

detalii...
16-02-2017
SCOALA DE INSTRUCTORI C UEFA

DATA LIMITA PENTRU DEPUNEREA DOSARELOR DE INSCRIERE LA SCOALA DE INSTRUCTORI SPORTIVI ESTE 15.03.2017 . TAXA DE INSCRIERE ESTE DE 250 LEI CARE SE ACHITA LA SECREARITATUL AJF ILFOV . -CAZIER - DIPLOMA BAC LEGALIZATA -CERERE -RECOMANDARE DE LA O

detalii...
02-02-2017
COMITET DE URGENTA FRF 02.02.2017

╬n conformitate cu dispozi┼úiile art. 36 din Statutul Federa┼úiei Rom├óne de Fotbal, Comitetul de Urgen┼ú─â compus din R─âzvan Burleanu, Pre┼čedinte FRF, Gino Iorgulescu, Prim-vicepre┼čedinte FRF, Octavian Goga, Vicepre┼čedinte FRF, hot─âr─â╚Öt

detalii...
02-02-2017
FRF organizeaza selectie la fotbal feminin

╬n prima parte a anului 2017, ├«n lunile februarie ┼či martie vor avea loc 3 ac╚Ťiuni de selec┼úie pentru fetele n─âscute ├«n anii 2003, 2004 ┼či 2005, pentru constituirea Lotului na╚Ťional de fotbal feminin U15. ╬n acest sens, v─â ru

detalii...
toate comunicatele

CSO BRAGADIRU

Localitatea BRAGADIRU

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Rosu - Albastru
Teren ,,Parc ' / BRAGADIRU
Adresa intr. Povernei nr.6 bl. P41 ap.17 Bragadiru
Tel/Fax 0728008061
Contact 0214480795
Staff-ul echipei
Presedinte ANTONESCU PETRE
Secretar
Vicepresedinte ZAHARIA MIHAI
Organizator de competitii
Antrenor
Antrenor copii Jarca Vasile
Juniori D - sezon 2012/2013
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS VOINTA SNAGOV 21 16 4 1 62-11 68p +22
2CSO BRAGADIRU211326103-4154p+11
3 ACS BERCENI 20 12 3 5 100-42 51p +6
4CS STEFANESTI21112861-3946p+5
5 CS BALOTESTI 21 9 1 11 31-43 37p -5
6CS AFUMATI2074943-5632p-5
7 SCOALA DE FOTBAL. EUGEN NAE 19 2 0 17 17-124 8p -21
8ACS VIITORUL DOMNESTI91087-554p-12
Competitii in care participa / a participat
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2018-2019
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI ETAPA 1 2017, 2017-2018
JUNIORI C (2003-2004), 2017-2018
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, 2017-2018
JUNIORI E (2007-2008), 2017-2018
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2017-2018
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, 2017-2018
CUPA ROMANIEI EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI TURUL 2, 2017-2018
JUNIORI E EDITIA 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI B1 JUDETEAN EDITIA 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI D EDITIA 2016-2017, JUNIORI D SERIA 1, 2016-2017
LIGA A-4-A EDITIA 2016-2017, LIGA A-4-A SERIA 1, 2016-2017
CUPA ROMANIEI EDITIA 2016-2017, 2016-2017
CUPA ROMANIEI EDITIA 2016-2017 etapa 3, 2016-2017
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2016-2017
LIGA A 4-A , 2015-2016, Play-off liga a-4-a , editia 2015-2016, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, FINALA, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8, 2015-2016
JUNIORI C , 2015-2016, Juniori C Turneu locurile 7-10, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, SEMIFINALE, 2015-2016
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2, 2015-2016
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI ETAPA 1, 2015-2016
TURNEU JUNIORI C LOCURILE 5-6, 2014-2015
JUNIORI E 2014-2015, 2014-2015
JUNIORI C 2014-2015, SERIA 2, 2014-2015
Juniori D, 2012-2013
JUNIORI C EDITIA 2013-2014, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2011-2012
Juniori D, 2011-2012
Liga a 4-a, Juniori, 2011-2012
Liga a 4-a, Seniori, 2011-2012 (pana in etapa 26)
Liga a IV-a, Seniori, 2010-2011
Juniori C, 2010-2011
Juniori E, 2010-2011
Cupa Romaniei, 2010-2011
Liga a IV-a, Juniori, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALBU ANTONIO - MIHAIL 05-10-1986 16065
2 APOSTOL ADRIAN - FLORIN 11-07-1995 A-61
3 BADUCU ANDREI - NICOLAE 09-07-1997 B-103
4 BALAS ADRIAN 14-02-1982 15308
5 CAPALAU MIHAI - GABRIEL 15-09-1994 9528
6 CHINA VALENTIN - ALEXANDRU - VIOREL 06-04-1998 C-194
7 CHIRIAC ROBERT - MIHAI 06-10-1997 C-94
8 COCIOC DANIEL - ANDREI 19-05-1992 13457
9 CONSTANTIN ANDREI - CLAUDIU 19-12-1995 C-95
10 CONSTANTIN IONUT 05-03-1988 8352
11 CONSTANTINESCU MARIUS 03-03-1993 22194
12 COSTEA MARIAN - CLAUDIU 14-07-1991 C-91
13 CRAIOVEANU STEFAN - IULIAN 27-05-2000 C-131
14 CRISAN ALEXANDRU - MARIUS 06-11-1999 C-117
15 DIAC NICOLAE - ION - ELVIS 17-10-1983 15400
16 DINU MARIAN - COSTIN 03-05-1985 1319
17 DOOGARU TEODOR - SERGIU 06-08-1997 D-88
18 DUCA CRISTIAN 03-03-1988 5009
19 DUMITRESCU CRISTIAN - FLORENTIN 14-08-1997 D-90
20 DUMITRU CONSTANTIN - FLORIN 15-12-1993 1042
21 DUMITRU MIHAI - FLORIN 07-04-1985 1265
22 DUMITRU VIOREL - GABRIEL 07-10-2000 D-89
23 ENE FLORIN - DAN 26-07-1985 24208
24 FILIP CRISTIAN - DANIEL 18-01-2002 F-39
25 FLEFLE CRISTIAN - ALEXANDRU 22-07-1989 22101
26 GAVRIL STEFAN - IONUT 12-01-1998 G-71
27 GAZDARU IANCU - ANDREI 24-10-1994 G-91
28 GRIGORE SORIN 23-03-1989 9862
29 IAMANDI LEONARD - FLORIN 04-08-1987 159
30 ILIE MARIUS - CORNEL 13-08-1988 1617
31 ILIE MIREL - ANDREI 06-01-1988 I-007
32 IONESCU FLORIN 25-01-1982 13214
33 IONITA CATALIN - IONUT 1992-11-27 I-154
34 IONITA ROSSI - CONSTANTIN 26-04-1994 I-03
35 ISPAS ALEXANDRU 22-11-1993 I-12
36 LAZAR EMANUEL - ROBERTO 1993-12-21 L-20
37 LEFTER GEORGE - BOGDAN 12-01-1996 L-43
38 LINCU STEFAN - LAURENTIU 27-03-1986 30873
39 LUPU MARIUS 13-06-1996 L-22
40 MEHEDINTEANU MARIAN 04-02-1987 1874
41 MIHAI IONUT 08-02-1994 M-81
42 MIHAI IONUT - SORIN 14-11-1997 M-151
43 MOISE GEORGE - GABRIEL 03-03-1993 M-172
44 MUTIS FLORIN - ADRIAN 06-03-1997 M-86
45 NAE ANDREI 25-05-2002 N-87
46 NEACSU MIHAI - COSMIN 06-05-1997 N-90
47 NEAGU ANDREI - DANIEL 16-12-1986 2199
48 NITA MARIUS - IULIAN 25-07-1981 2335
49 OLTEANU COSTEL 05-09-1982 5331
50 PADUREANU ALEXANDRU - MARIN 16-07-1997 P-88
51 PREDA CLAUDIU - GABRIEL 10-11-1997 P-134
52 PREDA MADALIN - ANDREI 21-07-1997 P-99
53 PUTULAN ALEXANDRU - GABRIEL 19-04-2000 P-95
54 RADU CONSTANTIN - TIBERIU 10-04-1991 7743
55 RADU COSMIN - NICOLAE 03-03-1992 9987
56 RADUT ILIE - VALENTIN 23-10-1983 25000
57 SANDU GEORGE - VALENTIN 23-09-1992 S-210
58 STAN ADRIAN - GABRIEL 22-01-1999 S-168
59 STAN ALEXANDRU - IONEL 26-11-1993 S-129
60 STAN VIOREL - DANIEL 07-09-2000 S-169
61 STANCU IANIS - MIHAI 15-11-2001 S-130
62 STATE IONUT 14-07-2000 S-100
63 STEFAN ION 17-05-2001 S-128
64 STEFAN MARIAN - ROBERT 13-06-2001 S-149
65 SYED HASSAN - RAZA 30-05-2001 S-167
66 TANASE FLORIN 24-01-1996 T-67
67 TANASE IULIAN - VASILE 1993-07-22 T-93
68 TAPALAGA DANIEL 29-04-1994 T-41
69 UNGUREANU MIHAI - DRAGOS 10-09-2000 U-09
70 VALACHE VALENTIN 25-08-1972 49038
71 VLADU MARIUS - FLORIN 07-10-1982 21004
72 VOICU VALENTIN - MARIUS 17-02-2001 V-73
73 VREMES ALEXANDRU - GABRIEL 20-09-2000 V-74
74 VULPOIU PAUL - GABRIEL 22-02-1991 V-71
75 ZAMFIR GHEORGHE - FLORIN 13-02-1996 Z-07
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 19
19-11-2017
AFC JUNIORS BERCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU nota:ultima ETAPA 2017
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 18
11-11-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren PERIS
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 17
04-10-2017
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 16
02-11-2017
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 15
31-10-2017
CS POPESTI LEORDENI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 14
28-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren BALOTESTI
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 13
21-10-2017
CS CONCORDIA CHIAJNA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 12
14-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren TUNARI
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 11
08-10-2017
ACS VIITORUL DOMNESTI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 10
05-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren DRAGOMIRESTI
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 9
30-09-2017
CS CIOROGARLA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 8
23-09-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren iarba MOARA VLASIEI
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 7
17-09-2017
ACS FULGERUL CERNICA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 6
14-09-2017
CSO BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 5
10-09-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren GHERMANESTI
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 4
02-09-2017
FC VOLUNTARI SA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 3
31-08-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren sintetic F.R.F.
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 2
26-08-2017
CS AFUMATI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI E (2007-2008) Etapa 1
29-08-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren PANTELIMON(str.RASCOALEI)
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 14
18-11-2017
CS POPESTI LEORDENI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 13
11-11-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren CIOROGIRLA
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 12
05-11-2017
AFC JUNIORS BERCENI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 11
29-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren DOMNESTI
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 10
22-10-2017
ACS FULGERUL CERNICA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 9
14-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren AFUMATI
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 8
07-10-2017
CS CONCORDIA CHIAJNA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 6
24-09-2017
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 5
17-09-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren DRAGOMIRESTI
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 4
09-09-2017
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 3
03-09-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren INTER -GAZ
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 2
26-08-2017
CS CIOROGARLA
Observatii: teren BRAGADIRU
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1 Etapa 1
CSO BRAGADIRU
Observatii: JOC AMINAT
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 26
12-11-2017
FC VOLUNTARI SA
Observatii: NOTA: ultima ETAPA( se declara CAMPIOANA editia 2017) teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 25
04-11-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 24
29-10-2017
CS CONCORDIA CHIAJNA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 23
22-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren sintetic BUFTEA
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 22
14-10-2017
AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV
Observatii: teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 21
08-10-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren OTOPENI
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 20
30-09-2017
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 19
23-09-2017
CS CONCORDIA CHIAJNA 2
Observatii: teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 18
16-09-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren CALDARARU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 17
09-09-2017
CS SPORTUL SNAGOV
Observatii: teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 16
03-09-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren BERCENI
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 15
27-08-2017
C.S.S.ILFOV
Observatii: teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 14
20-08-2017
CSO BRAGADIRU
Observatii: teren PARC MOARA VLASIEI
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 13
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 12
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 11
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 10
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 9
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 8
CS OTOPENI
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 7
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 6
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 5
ACS FULGERUL CERNICA
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 4
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 3
26-03-2017
ACS VIITORUL BERCENI
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 2
19-03-2017
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017 Etapa 1
12-03-2017
AS CODRII VLASIE MOARA VLASIEI
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 10
11-11-2017
CSO BRAGADIRU
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 9
04-11-2017
ACS METAL PLAST JILAVA
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 8
ACS UNIREA DOBROIESTI
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 7
20-10-2017
CSO BRAGADIRU
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 6
14-10-2017
ACS PERIS
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 5
07-10-2017
CSO BRAGADIRU
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 4
30-09-2017
CS CIOROGARLA
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 3
23-09-2017
CSO BRAGADIRU
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 2
16-09-2017
ACS SPORTUL MAGURELE
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1 Etapa 1
09-09-2017
CSO BRAGADIRU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe