Informari si comunicate
21-01-2019
REINNOIRE LICENTA C UEFA

VA ROG SA CONTACTATI SECRETARIATUL AJF ILFOV PENTRU A CERE TELEFONUL MEU NITA MARIN IN VEDEREA COMPLECTARII DOSARULUI DEPUS

detalii...
20-12-2018
TRANSFERURI 2019

Perioada oficiala pentru a efectua TRANSFERURI editia 2018/2019(RETUR) 29-01-2019=25-02-2019.

detalii...
20-12-2018
Vacanta A.J.F.ILFOV

In perioada 24-12-2018=14-01-2019 se intrerupe PROGRAMUL de LUCRU LA a.j.f.ILFOV.

detalii...
13-12-2018
Propuneri completare si modificare R.O.A.F. (Bucuresti,06-12-2018)

Text nou- 1 Jucatorii juniori cu exceptia portarului,pot juca 135 de min.in doua jocuri in decurs de 24 de ore ,daca unul din cele doua jocuri se desfasoara cel mai devreme in ziua imediat urmatoare. Comisia de Competitii A.J.F.ILFOV .

detalii...
10-12-2018
Turneul "GHEORGHE OLA " 2019

Comisia de COMPETITII pentru turneul "GHEORGHE OLA "2019 va informeaza ca asteapta CERERILE de INSCRIERE la juniori 2010/2011 si TABELELE cu jucatori VIZAT de CLUB.

detalii...
10-12-2018
VIZA 2019

Pentru VIZA 2019 sinteti asteptati cu LEGITIMATIILE.

detalii...
01-10-2018
ORGANIZARE CURSURI LICENTA C UEFA

INSCRIERILE PENTRU OBTINEREA LICENTEI C UEFA CAT SI PENTRU REINNOIREA LICENTEI C UEFA SE FAC PANA LA DATA DE 15.10.2018

detalii...
24-09-2018
Informari pentru arbitri!!!

Antrenamente & Analiza video (clipuri CCA)

detalii...
21-09-2018
INSCRIERI SCOALA ARBITRI!!!!

ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ILFOV PRIN COMISIA JUDEȚEANĂ DE ARBITRI ILFOV ORGANIZEAZĂ CURS DE FORMARE „ARBITRI DE FOTBAL”

detalii...
18-06-2018
toate comunicatele

ACS CORBEANCA

Localitatea CORBEANCA

Informatii generale
Culori alb-rosu
Teren Central / CORBEANCA
Adresa STR SPORTULUI NR 2
Tel/Fax 021-2666031
Email cscorbeanca@yahoo.com
Contact 0212666010
Staff-ul echipei
Presedinte Marin Daniel
Secretar
Vicepresedinte MAVRODIN MARIAN
Organizator de competitii
Antrenor Mihalache Marian
Antrenor copii Mihalache Marian
Medic As.Talamete Ionelia
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS CONCORDIA CHIAJNA 16 14 1 1 77-20 43p +16
2AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV16124071-540p+16
3 CS SPORTUL SNAGOV 16 12 3 1 62-16 39p +15
4ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA16122272-1938p+14
5 CS POPESTI LEORDENI 16 11 1 4 59-27 34p +10
6FC VOLUNTARI SA1692562-3429p+8
7 CSO BRAGADIRU 16 8 4 4 42-17 28p +1
8ACS CORBEANCA1681738-3925p+1
9 ACS FULGERUL CERNICA 16 7 3 6 40-45 24p 0
10CS OTOPENI1665544-3223p-1
11 ACS UNIREA DOBROIESTI 16 5 1 10 39-56 16p -11
12CS AFUMATI16421038-5614p-7
13 FC VOLUNTARI 2 SA 16 3 2 11 36-80 11p -13
14ACS FC ACADEMICA CLINCENI16311223-6110p-11
15 CS TUNARI 16 2 3 11 26-72 9p -18
16ACS VIITORUL DOMNESTI16131230-726p-18
17 CS BALOTESTI 16 0 0 16 25-133 0p -21
Competitii in care participa / a participat
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 1, 2019-2020
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 1, 2019-2020
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018, 2018-2019
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1, 2018-2019
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2, 2018-2019
JUNIORI E EDITIA 2018-2019, 2018-2019
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019, 2018-2019
LIGA 5 EDITIA 2018/2019, 2018-2019
JUNIORI E (2007-2008), 2017-2018
JUNIORI F (2009-2010), 2017-2018
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2017-2018
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, 2017-2018
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 1, 2017-2018
JUNIORI E EDITIA 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI D EDITIA 2016-2017, JUNIORI D SERIA A-2-A, 2016-2017
LIGA A-4-A EDITIA 2016-2017, LIGA A-4-A SERIA 2, 2016-2017
JUNIORI 2008-2009 EDITIA 2016-2017, 2016-2017
CUPA ROMANIEI EDITIA 2016-2017, 2016-2017
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2016-2017
JUNIORI B1 , 2015-2016, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI ETAPA 1, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 1, 2015-2016
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 1, 2015-2016
Liga a IV-a, Seniori, 2012-2013
Liga a IV-a, Juniori, 2012-2013
Juniori C, 2012-2013
Juniori E, 2012-2013
PLAY-OFF LIGA A 4-A, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2011-2012
Liga a 4-a, Seniori, 2011-2012
Liga a 4-a, Juniori, 2011-2012
Juniori D, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2010-2011
Liga a IV-a, PlayOff Liga a IV-a, 2010-2011
Juniori E, 2010-2011
Juniori C, 2010-2011
Liga a IV-a, Seniori, 2010-2011
Cupa Romaniei, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALECU GIGI 24-07-1997 A-100
2 Alecu Florin 09-10-2001 A-23
3 Alexandrov Adrian 04-02-1987 A-131
4 ALEXANDRU GABRIEL - LAURENTIU 22-11-1994 A-95
5 ANDRONE BOGDAN - STEFAN 08-06-2001 A-66
6 ANDRONE DANIEL 25-09-2000 A-83
7 ANDRONE VLADUT - MARIAN 29-06-1999 A-82
8 Androne Mario-Andrei 30-08-2007 47816
9 ANGHEL ALEXANDRU - EDUARD 13-03-2002 A-67
10 AZAMFIREI MIHAI - CLAUDIU 15-10-1993 A-84
11 BADILA CLAUDIU -MARIUS 16-08-1977 12739
12 BARBU DANIEL - GEORGE 24-03-1998 B-92
13 BARBU MIHAI - MARIAN 12-12-1996 B-93
14 BOICIUC FLORIN 22-12-1978 15342
15 BRATULESCU GEORGE - ADRIAN 01-08-1991 6141
16 CAPALAU DAN - ALEXANDRU 19-08-1991 4327
17 CEAUS BOGDAN 29-01-1986 8863
18 COCICOV LUCIAN 17-11-1979 11029
19 codreanu constantin-alexandru 19-05-1994 C-59
20 CONSTANTIN GHEORGHE - NICOLAE 24-08-1985 23850
21 Costache David-Mihai 10-08-2007 42721
22 DINU MARIAN 10-05-1990 D-(239)
23 DORCA CRISTIAN - SORIN 11-07-2002 D-166
24 Dragomir Rares-Ioan 13-02-2008 D-182
25 Dragomir Victor-Andrei 09-06-2010 D-183
26 DRAGOMIRESCU CRISTIAN 02-12-1998 D-110
27 DUMITRASCU GABRIEL - MARIAN 11-11-1994 D-221
28 DUMITRU DANUT - IONEL 04-07-1988 5540
29 DUMITRU GABRIEL 09-11-2002 D-140
30 DUMITRU IONUT 16-06-1992 D-103
31 FLORESCU CONSTANTIN 21-05-1986 F-35
32 FRUSINA ALIN - NICOLAE 02-10-1995 F-19
33 FRUSINA MIHAI - SEBASTIAN 03-11-2000 F-27
34 GHEORGHE ALEXANDRU - MARIAN 13-12-1987 4085
35 GHEORGHE AUREL - PETRICA 16-12-1998 G-88
36 GHEORGHE LUIS - CATALIN 06-09-1997 G-129
37 GHEORGHE MARIUS 06-09-1997 G-90
38 GHEORGHE MAURO - MARIAN 25-04-1991 5415
39 GHEORGHE NICUSOR - IULIAN 09-06-1993 G-53
40 GHITA ADRIAN 01-06-1992
41 GIGIRTU CLAUDIU - ADRIAN 08-04-1998 G-89
42 GRIGORE BOGDAN - MARIUS 11-05-1987 9874
43 IACOB ALEXANDRU - DANIEL 24-07-1987 479
44 IANOS FLORIN - IONUT 26-07-1993 I-100
45 ION ALEXANDRU - GEORGE 24-03-1999 I-162
46 ION GEORGE - CRISTIAN 31-03-1992 I-176
47 IONITA GEORGE 05-06-1994 I-56
48 IONITA IONEL 11-01-1996 I-99
49 IONITA ROBERT 23-08-1983 5996
50 IOSUB ALEXANDRU - CONSTANTIN 06-07-1993 I-07
51 IOSUB ROBERT - MARIAN 11-05-2000 I-101
52 Istrati Robert-Andrei 23-11-2009 (I-135)
53 KALTENBEK MARIUS - NICOLAE 16-04-1975 4631
54 LIXANDRU MARIAN - ANDREI 30-12-2001 L-28
55 Lixandru Cristian 24-03-2010 (L-37)
56 LORENT ISIDOR - ALEXANDRU 15-01-1989 L-039
57 MACOVEI IONUT - FLORIN 08-04-1982 M-185
58 MANEA BOGDAN - IULIAN 16-03-1999 M-107
59 MARIN ANDREI - IONUT 03-10-1997 M-54
60 MARIN GEORGE - IULIAN 24-04-1999 M-149
61 MARIN VALENTIN 14-08-2000 M-156
62 Marin Neagu-Petre 30-06-2008 (M-143)
63 Marinescu Gheorghe 15-09-1979 M-278
64 MAVRODIN VALENTIN 08-09-1989 M-254
65 MIHAI IULIAN - IONUT 18-03-2001 M-108
66 MOCANU CATALIN 25-06-1983 19627
67 MOCOFAN COSTEL - CORNEL 27-10-1984 14483
68 MORARU MARIAN-CONSTANTIN 15-08-1998 M-253
69 MURARIU ANDREI - ALEXANDRU 05-11-1990 11279
70 NAON PAUL IONUT 29-06-1996 N-27
71 NEACSU MARIUS - CRISTIAN 04-03-1997 N-75
72 Negulescu Mihail-David 04-11-2007 N-97
73 NICOARA VIOREL - ALEX 29-07-1987 2747
74 NICOLAE CATALIN - ANDREI 30-03-1988 N-62
75 NICOLAE DANUT - FLORIN 13-04-1999 N-111
76 OACA IONUT 29-05-2000 O-34
77 PANA BOGDAN - ANDREI 31-08-1989 P-74
78 PANA MARIUS - EMIL 12-05-1985 23661
79 Panait Nicusor 05-05-2008 P-85
80 POPA CATALIN - EUGEN 02-05-1995 22067
81 Popescu Mihnea-Alexandru 01-05-2009 47821
82 Popovici Stefan 05-11-2011 P-192
83 Porojan Robert-Andrei 04-02-2008 47823
84 POTCOAVA GEORGE - CATALIN 29-06-1998 P-96
85 RADU STEFAN 01-02-1990 R-021
86 RADULESCU MARIAN 22-11-1978 R-06
87 Robu Vasile-Denis 22-11-2007 R-85
88 SANDU MARIAN - DANIEL 19-08-1993 S-121
89 Simonovik Ioana-Anghela 08-05-2012 S-241
90 Simonovik Sasha-Andrei 02-09-2009 S-105
91 SNAGOVEANU CATALIN - CRISTIAN 27-09-1989 5148
92 Snagoveanu David-Cristian 31-10-2008 S-106
93 Soare Eduard-Gabriel 28-04-2008 47819
94 STANCU BOGDAN - CRISTIAN 04-01-1995 S-72
95 STANCU EMIL - BOGDAN 05-06-2001 S-190
96 STANCU EMIL - MIRCEA 25-09-1996 S-124
97 STERE TINEL - IONUT 03-03-1989 S-220
98 STOICA BENIAMIN - IACOB 01-09-1985 S-157
99 STOICA GEORGE - GABRIEL 26-08-1985 22639
100 TAMARJAN ROBERT - MARIAN 01-02-1986 T-79
101 Tanase Nicolas-Alexandru 01-05-2009 T-44
102 Telea Alexandru-Laurentiu 06-11-1992 T-024
103 TUDOR MIHAITA - AUREL 17-02-1993 T-25
104 TUDOR NICUSOR-IULIAN-GABRIEL 29-05-1996 T-50
105 Tudor Andrei-Mihaita-Ionut 12-06-2009 T-139
106 Varzaru Franco Victor-Manuell 07-11-2007 (V-63)
107 Varzaru Franco Victor-Vladimir 07-03-2012 V-92
108 VASILCOVICI COSTIN - LIVIU 09-05-1995 V-25
109 VASILE FLORIN - CATALIN 31-03-1997 V-23
110 VINTILA NICOLAE 07-06-2000 V-46
111 Vintoiu Carol-Ioan 13-08-2007 V-85
112 VOICILA FLORIN 13-01-2000 V-47
113 VOLOACA STEFAN - CIPRIAN 25-06-1994 V-68
114 Zamfir Antonio-Andrei 01-08-2007 Z-8
115 ZANFIR CATALIN - ANDREI 02-12-1999 Z-15
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 13
24-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CALDARARU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 12
18-11-2018
CS SPORTUL SNAGOV
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 11
11-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren PERIS
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 10
03-11-2018
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 9
28-10-2018
A.C.S. COCO Athletic BUFTEA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 8
20-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 7
14-10-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 6
07-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BALOTESTI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 5
30-09-2018
AFC JUNIORS BERCENI 2
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 4
22-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren PANTELIMON
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 1
ACS UNIREA DOBROIESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 17
17-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren ROSU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 16
10-11-2018
FC VOLUNTARI 2 SA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 14
01-11-2018
ACS UNIREA DOBROIESTI
Observatii: Teren CORBEANCA(etapa INTERMEDIARA)
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 13
27-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 12
20-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 11
13-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren DOMNESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 10
06-10-2018
CS TUNARI
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 9
05-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 8
29-09-2018
CS OTOPENI
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 7
23-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BALOTESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 6
19-09-2018
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 5
16-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CLINCENI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 4
08-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CALDARARU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 3
05-09-2018
CS AFUMATI
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 2
02-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren INTER-GAZ
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 1
28-08-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 15
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 14
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 13
ACSF ATHLETICO FLOREASCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 12
FRATIA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 11
ACS CONSTRUCTORUL BOLINTIN DEAL
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 10
AS VICTORIA 2
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 9
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 8
AS PRUNDU
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 7
FC UNION
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 6
01-10-2018
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 5
AS VICTORIA BUCURESTI
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 4
ASSG 162
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 3
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 2
DAIMON SPORT CLUB
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 1
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 13
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 12
25-11-2018
CS GLINA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 11
18-11-2018
CSO BRAGADIRU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 10
11-11-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 9
03-11-2018
AS SPERANTA SABARENI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 8
28-10-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 7
20-10-2018
ACS VIITORUL DOMNESTI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 6
14-10-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 5
AS VOINTA DIRZA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 4
30-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BURIAS
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 3
23-09-2018
AS NATANDI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 2
16-09-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 1
ACS VIITORUL VIDRA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 22
03-11-2018
ACS FULGERUL CERNICA
Observatii: Teren OSTRAT(ultima ETAPA)
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 21
01-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren TUNARI(etapa INTERMEDIARA)
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 19
21-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 18
13-10-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 17
06-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 16
29-09-2018
CS OTOPENI
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 14
22-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BUFTEA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 13
15-09-2018
AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 12
09-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CREVEDIA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 11
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 10
CS TUNARI
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 8
ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 1
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 7
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 6
AS VOINTA SNAGOV
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 5
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 3
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 2
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 1
ACS VOINTA 2010
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 6
CS CONCORDIA CHIAJNA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 5
ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 1
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 4
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 3
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 2
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 1
CSO BRAGADIRU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe